Povodně v Bosně a Hercegovině a Srbsku – jak pomoci?

Bosnu a Hercegovinu postihly katastrofální povodně. Pomozte charitativním darem skrze Člověka v tísni (http://www.clovekvtisni.cz/cs/clanky/vyhlasili-jsme-povodnovou-sbirku-pro-bosnu-a-hercegovinu-i-srbsko-a-na-pomoc-uvolnili-milion-korun, povodňové konto 51945194/0300) nebo skrze občanské sdružení Lastavica!

Více info o sbírce dek, oblečení, hygienických a čistících prostředků, dětských potřeb (pleny, výživa, hygiena), obuvi, potřeb pro domácnost zde: https://sites.google.com/a/iqdevice.com/lastavicacz/

V médiích se již několik dní objevují zprávy o katastrofálních povodních na území třech států bývalé Jugoslávie – Bosna a Hercegovina, Srbsko a Chorvatsko. Naše občanské sdružení je v kontaktu s organizaci Člověk v tísni a organizujeme humanitární pomoc pro postižené  v této oblasti. Členové našeho sdružení a ostatní občany České republiky mají možnost naším zprostředkováním darovat věcnou pomoc.
Místo kde se mohou odevzdat potřebné věci je sídlo našeho sdružení, V Praze na Smíchově, ve Zborovské ulici č. 40. Pro veřejnost jsme k dispozici dnes, v sobotu do 20,00 a zítra v neděli od 10,00 do 20,00.
Pokračování bude následovat i dalším týdnu.

finanční dary na účet 19-2121269339/0800

Možné je darovat deky, oblečení, hygienické a čistící prostředky, dětské potřeby (pleny, výživa, hygiena), obuv, potřeby pro domácnost .. Vlastně všechno co byste museli koupit sobe, kdyby jste se dostali do této nepříznivé situace.


Naše občanské sdružení LASTAVICA (v češtině to znamená VLAŠTOVKA) působí v ČR 5 let s cílem prezentace kulturního bohatství a humanitární činnosti všech národů bývalé Jugoslávie. Snažíme se propagovat a konat věci, které sbližují naše národy a obyvatelé  České republiky. Jsme absolutně apolitická organizace lidí dobré vůle. To chceme dokázat i s tou humanitární akci.


Prosíme Vás, abyste tuto zprávu zveřejnili a pomohli většímu úspěchu naše akce.


Předem děkuji a srdečně zdravím,
za o.s. Lastavica
Nenad Bojič
tel: 604 911 609
Bookmark the permalink.

Napsat komentář